Premiera pierwszego tomu „Fantazmatów”!

Premiera!

Wczoraj, 16.04.2018, miała miejsce premiera pierwszego tomu antologii opowiadań nadesłanych na konkurs literacki organizowany pod tą samą nazwą. Całe przedsięwzięcie ma charakter non-profit i jest dziełem prawdziwych pasjonatów, którzy ciężko pracowali nad tym, aby móc oddać tę antologię na ręce czytelników – całkowicie za darmo.

Tom pierwszy „Fantazmatów” jest dostępny w dwóch formatach:
– ePub: do pobrania tutaj,
– mobi: do pobrania tutaj.

Łapcie jeszcze słowo od redakcji:

Książka, którą zaraz przeczytasz, zrodziła się z czystej pasji. Pierwszy tom „Fantazmatów” to projekt non-profit, przygotowany w całości przez wolontariuszy chcących przybliżyć czytelnikom polską fantastykę od jej najlepszej strony. Obok znanych i lubianych twórców, takich jak Agnieszka Hałas, Magdalena Kucenty, Paweł Majka czy Andrzej Sawicki, w antologii znalazły się także konkursowe prace piątki autorów znajdujących się dopiero na początku literackiej drogi. Usiądź wygodnie i przygotuj się na niezapomnianą podróż po planach astralnych, równoległych światach, dalekich krajach i do… sąsiedniego miasta. Twoimi towarzyszami będą śmiech i wzruszenie, magia i nauka, realizm i fantazja. Przede wszystkim jednak czeka cię dobra zabawa.

Ja tylko od siebie dodam, że miałam możliwość przeczytania antologii przed premierą i jestem szczerze zachwycona lekturą. W najbliższym czasie na stronie pojawi się także obowiązkowo recenzja, która z różnych dziwnych powodów nie została napisana wcześniej. 😉

Dodaj komentarz