Zniewolona – niezwykły romans

Emmaline to zwykła dziewczyna. Prawie, bo od kiedy w dzieciństwie miała wypadek zdarza jej się wyłączać na chwilę z otaczającej ją rzeczywistości. Jednak teraz, kiedy ma już ponad trzydzieści lat, ataki na szczęście ustąpiły i może cieszyć się niezależnym życiem w swoim własnym mieszkaniu. Po przeprowadzce było jej ciężko, lecz teraz, kiedy znalazła przyjaciółkę od kawy, wszystko zaczyna układać się po jej myśli. Właśnie wtedy pojawia się on. Niesamowicie przystojny facet z ciekawą przeszłością. I, jak się okazuje, mieszka całkiem niedaleko. Pomimo wysiłków Emm by się z nim zapoznać, on uparcie ją ignoruje. Lecz ona nie potrafi zignorować jego, a zwłaszcza kiedy w czasie swoich ataków przenosi się do świata z jego młodości. Świata filmów art porno, wiecznej imprezy i seksualnego wyzwolenia.

Kiedy świat naszej bohaterki, ten realny świat, miesza się coraz bardziej ze światem z jej przywidzeń, akcja zaczyna się rozkręcać. Choć na jawie nie może go mieć, to kiedy traci świadomość zawsze ląduje z Johnny’m w łóżku. Albo gdziekolwiek. Seks z nim jest namiętny, gorący i nim nasza bohaterka się orientuje, zakochuje się po uszy w facecie, który mógłby równie dobrze być jej ojcem. Oczywiście w tym prawdziwym życiu. Tylko co z tego jest prawdą? Wszystko? A może nic?

Powieść erotyczna „Zniewolona” to na prawdę niezwykła książka. Zniewala nas już od pierwszej strony i nie wypuszcza, nawet po przewróceniu ostatniej. Megan Hart porusza w niej dość ciężkie tematy, jednak robi to z ogromnym wdziękiem i klasą. Ta książka to najlepszy erotyk, jaki zdarzyło mi się dotąd czytać. Książkę czyta się przyjemnie, choć temat bywa czasami trudny. W pewnym momencie czytelnik sam gubi się w tym wymieszaniu światów. Nie wiadomo już czy wszystko to jest tylko ułudą, czy dzieje się na prawdę. I w tym tkwi piękno tej książki. Jestem pewna, że sięgnę po inne książki tej autorki wydane w ramach Czerwonej Serii. A także w ramach innych serii lub wydane luzem. 😀 Gorąco polecam, nie tylko miłośnikom tego typu literatury. Myślę, że warsztat tej pisarki jest na tyle dobry, by zadowolić najbardziej wybrednego czytelnika.

  • Fabuła
  • Kreacje postaci
  • Język
4.4

Podsumowując:

Moje erotyczne odkrycie tego roku.

1 Reply to “Zniewolona – niezwykły romans”

Dodaj komentarz